Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Smorawina

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Łobez(Smorawina + 7 km)

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:588 m²

Dom w spokojnej okolicy 10 min od centrum. Zlecono audyt energetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Drawsko Pomorskie(Smorawina + 25 km)

320 000 zł58,30 m² 5 488,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena: 320 000 zł Powierzchnia mieszkalna: ok. 54 m2 (całkowita z 2 piwnicami: 58,30 m2) Lokalizacja: centrum Drawska Pomorskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Klępnica(Smorawina + 10 km)

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:872 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej miejscowości Klępnica w powiecie łobeskim zaledwie 13 km od Łobza. To idealna przestrzeń dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Storkowo

Storkowo(Smorawina + 24 km)

69 500 zł3 955 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji dla kupującego Chcesz odpoczywać nad jeziorem Chojniczka? Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 3955 m2 (działka nr 335/29) w udziale 1/2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świdwin

Świdwin(Smorawina + 20 km)

1 950 000 zł380 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Wspaniała posiadłość, nawiązująca w swym charakterze do architektury tradycyjnego dworku polskiego. Nieruchomość usytuowana na rozległej 7700m2 działce. Efektownie zagospodarowany ogród ze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żabowo

Żabowo(Smorawina + 24 km)

450 000 zł132,13 m² 3 405,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 554 m²

Dom w Żabowie Właściciel rozważy wszystkie propozycje! Dom wolnostojący o pow. 132m na działce o powierzchni 2554m. Dom składa się z piwnicy i trzech kondygnacji, po trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Płoty

Płoty(Smorawina + 23 km)

2 500 000 zł22 141 m² 112,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość komercyjną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 na trasie Szczecin- gdańsk w mieście Płoty. Nieruchomość o powierzchni 22.141 m2 obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Węgorzyno

Węgorzyno(Smorawina + 15 km)

319 900 zł62,25 m² 5 138,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 62,25 m2 | Węgorzyno Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,25 m2, zlokalizowane w miejscowości Węgorzyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Runowo Pomorskie

Runowo Pomorskie(Smorawina + 14 km)

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 44m 2, zlokalizowany na I piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Runowo Pomorskie gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Węgorzyno

Węgorzyno(Smorawina + 15 km)

461 100 zł15 370 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obniżka ceny! Polecamy Państwu działkę rolną w Węgorzynie- gmina miejsko-wiejska, krzyżuje się tutaj droga krajowa z wojewódzką; droga nr 20( Stargard Szczeciński- gdynia), droga nr 151(.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Smorawina

Smorawina,zachodniopomorskie

280 000 zł150 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lubisz ciszę i spokój? Uwielbiasz kontakt z naturą? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie dom o powierzchni 150 m2 z dużą działką 1200 m2 w malowniczej miejscowości 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Smorawina

Smorawina,zachodniopomorskie

100 000 zł81 m² 1 234,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Dom bliźniak o pow. 81 m/2, na działce 1155 m/2. Na działce również znajduje się budynek gosp. o pow. 40 m/2. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz spiżarki na parterze. Na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij